Prémiové české železářství AC Steel

Hledáte spolehlivého dodavatele oceli a hutního materiálu vysoké kvality? Nemusíte opouštět hranice České republiky, na našem území totiž působí firma AC Steel, a. s. Jaké jsou její služby, produkty a proč vsadit práce na tuto firmu? Na všechny otázky odpoví následující článek.

Historie firmy

Na tuzemském trhu působí firma již od roku 1999. Během 17 let působení v EU si vydobyla pozici silného hráče na trhu obchodování s hutním materiálem.

Protože koncem devadesátých let bylo obtížné sehnat v Česku kvalitní výrobce tažené oceli, soustředila se firma na její import ze západní Evropy. Opačným směrem naopak vyvážela kované tyče. Za tu dobu se však sortiment i pole působení firmy značně rozšířily.

Dnes je významným partnerem italská firma Rodacciai S.p.A., která je hlavním dodavatelem tažených, loupaných a broušených tyčí a drátů. Významná část hutního materiálu však dnes také pochází od lokálních výrobců.

Služby a předmět činnosti firmy AC Steel

Firma AC Steel tedy není výrobcem hutních materiálů, jedná se o firmu soustředící se na nákup, skladování a následnou distribuci železných tyčí a drátů, nerezové oceli a mosazi. Hlavní předností této logistické firmy je spektrum nabízeného sortimentu, které se navíc neustále rozšiřuje.

Jednotlivé hutní závody se totiž zpravidla specializují jen na určitý typ materiálu a výrobků, pro optimální kombinaci zboží tak musíte volit větší množství výrobců.

S obchodním mezičlánkem jako je AC Steel máte jistotu dodání veškerého potřebného materiálu z jednoho zdroje. Firma vlastní velkokapacitní sklady v Českém Těšíně, další pobočky jsou v Napajedlech, Kladně a Žilině. Kvalitní logistika je podpořena i vozovým parkem od nákladních aut po velké kamiony, které jsou využívány k distribuci po celé Evropské unii.

Třetí službou, na kterou se firma soustředí, je dělení materiálů. Se speciálními pilami je firma schopna zkrátit dle objednávky tyče, roury, profily a další materiál s milimetrovou přesností.

Oslovte firmu ještě dnes a získejte předního tuzemského obchodníka partnera v podobě firmy AC Steel. Prozkoumejte nabídku firmy na www.acsteel.cz.