Stínící sítě na ploty s 25% slevou

Letní sezóna se blíží a s ní i únavné horko. Řešit se to dá mnoha způsoby a jedním z nich jsou stínící sítě na ploty, které vás mimochodem skryjí i před zvědavými sousedy. V poslední době je o ně velký zájem, a protože přichází období, kdy jdou na dračku, dají se sehnat s výraznou slevou.

Stínící sítě na ploty uvidíte nejen u tenisových kurtů, ale také v zahradách. Skvěle zastíní zahradní houpačku, skleník, pískoviště nebo záhon. Kvalitní zelená PE vlákna chrání před teplými paprsky i zhoubným UV zářením. Plachty jsou barevně stálé a vzhledově atraktivní, khaki barva vypadá přírodně.

Pokud o koupi uvažujete, doporučujeme využít nabídky společnosti Plachty Štěpáník. Silnější stínící sítě o hmotnosti 200g/m2 se u nich teď dají sehnat o čtvrtinu levněji. Jde o velmi kvalitní výrobky, společnost působí na trhu už od roku 1995 a je schopná vše přizpůsobit na míru. Proti rozmarům počasí vás dokáže vybavit i dalšími výrobky.

Plachty na auto i na zahradu

Dalším účinným prostředkem v boji s počasím jsou zakrývací plachty. V horkých letních dnech se čas od času přežene rychlá bouřka, která dokáže udělat pořádnou spoušť. Když naprší do bazénu, je to špatné, jakmile zmokne seno, je to problém. A možná byste sami vymysleli pár dalších příkladů, kdy by se hodilo mít něco na zakrytí.

Zakrývací plachty se vyrábí v několika barvách i tloušťkách. Všechny mají pevný okraj s oky, kterými se provleče silonová šňůra na upevnění. Vzhledem k tomu, že se dělají rovněž kruhové plachty a rozměry přesně na míru, je možné je použít prakticky na cokoliv.

Výjimkou jsou auta. Na ty se vyrábí speciální plachty ve dvou velikostech a s gumou, aby dobře držely. Autoplachty možná také často vídáte v létě, řidiči je používají, aby se tolik nepřehříval interiér a aby ochránili svého mazlíčka před UV zářením.

Pro více informací a stínící sítě s výraznou slevou se podívejte přímo na web peplachty.cz.