Prosek Park: Když se okrajová část promění k nepoznání

Nikdy neříkejte nikdy. Pokud vám byla v minulosti lokalita pražského Proseka nesympatická a neshledali jste jediný důvod, proč si hledat bydlení právě zde, udělejte si do ní výlet nyní. V uplynulých letech prošla velkou proměnou a momentálně patří k nejoblíbenějším pražským rezidenčním čtvrtím. Představuje dobrou volbu pro každého, kdo touží po životě v moderní části metropole. Současná tvář Proseka se blíží k ideálu díky množství zelených ploch či přítomnosti nové stanice metra, která zaručuje perfektní dostupnost do centra.

Většina lidí se při hledání perfektního místa pro život orientuje podle tří základních pilířů. K hlavním kritériím výběru lokality patří občanská vybavenost, dopravní dostupnost a celkový dojem, jakým čtvrť působí. Ve všech disciplínách excelují byty Praha v rámci projektu Prosek Park, za kterým stojí zkušený český developer Finep.

Místo zaslíbené nejen rodinám s dětmi

Z hlediska občanské vybavenosti si Prosek nemohou vynachválit především rodiče. V lokalitě nechybí mateřská škola, dvě základní školy, střední průmyslová škola a gymnázium, což pro mnoho dětí znamená, že nemusí ztrácet čas dojížděním. V blízkém okolí rezidenčního projektu najdete také poštu, banku, supermarket a v neposlední řadě polikliniku s lékařskou pohotovostí. Větší nákupy lze realizovat v nedalekém OC Letňany, kde se lze za pár minut dostat autem či autobusem.

Aktuálně probíhá prodej bytů Praha 9 Prosek. V pořadí již 8. etapa úspěšného projektu láká na více než 8 000 m² zeleně a dvě dětská hřiště. Areál doslova vybízí k relaxaci s celou rodinou – ratolesti mohou dovádět na cca 20 m dlouhé lanovce a na mnoha prolézačkách, rodiče zase ocení příjemné posezení v altánku či na lavičkách.

Pokud vás bydlení v lokalitě Proseka zaujalo, přečtěte si o něm více na finep.cz. A nezapomeňte se podívat také na ostatní atraktivní developerské projekty Praha.