Toaletní stolek – super dárek pro mladou dámu i zralou ženu

Pěkný toaletní stolek je klíčovou součástí ložnice mladé kočky i dámy v letech. Jakmile si tento romantický kousek nábytku pořídíte, stane se okrasou ložnice. Nezáleží na tom, zda se vám líbí princeznovský styl, anebo moderna, výsledek musí ladit s dalším vybavením pokoje.

Podle čeho vybírat

Nejpopulárnější jsou toaletní stolky se zrcadlem, protože bez zrcadla byste se jen stěží zkrášlovaly. Věřte, že nemá cenu pořizovat malé toalety, protože se do nich nic nevejde a zbytečně tak zabírají v pokojí místo. Větší toaletní stolek je klíčem k úspěchu. Komu nestačí jedno zrcadlo, ať si pořídí model s jedním velkým a dvěma bočními zrcadly. Určitě si můžete koupit produkty z masivního dřeva, ale ty se hodí spíše pro starší ženy. Mladé dívky ocení modernější provedení.

Co je důležité?

Teenagerky ocení toaletní stolek se zrcadlem, taburetem a úložným prostorem. I když lze zakoupit i toaletky bez zrcadla, není to rozumná volba. Do šuplíků a zásuvek patří dívčí tajemství, ale také náušnice, prstýnky, řetízky, náramky, hřebeny a vlasové ozdoby, parfémy i kosmetické přípravky. Taburet by měl být pohodlný a umístěný v akorátní výšce.

Díky toaletnímu stolku skončí věčné přetahování o ranní a večerní pobyt v koupelně. K další výhodě toaletky patří nádherný design, proto se stane středem pozornosti pokoje. Pomocí dalšího zrcadla v ložnici se místnost pěkně zvětší. A v neposlední řadě bude mít každá žena své místo šperky, kosmetiku i parfém.

Nakupujete kvalitní produkty

Pokud se vám líbí toaletní stolek jako nápad na dárek, prohlédněte si je na Dona-shop.cz! Internetový obchod s nábytkem potěší i pestrým výběrem vybavení, jako jsou šatní skříně s posuvnými dveřmi, pohovky a komody, které do dívčího pokojíčku rovněž patří! Vytvořte své dcerce království, kde bude vládkyní jen ona!