Zahradní technika a nástroje

Foto: krapacek.cz

Sice právě začala zima a příroda se ukládá ke spánku, ale než se nadějeme, tak je tu opět jaro. Pro vášnivé zahrádkáře je tak již nyní ten správný čas se na jarní období připravit a vybavit. Příprava na jaro však není jen o tom, že prořežete ovocné stromy, nakypříte půdu a vysejete nový trávník. Správný zahrádkář nezapomíná ani na další potřebné vybavení, jako jsou sekačky, pily a další menší zahradní pomocníci.

Jak si správně vybrat

Každý správný zahrádkář potřebuje k práci na zahradě spoustu různých pomocníků. Vždy je ale důležité správně si vše vybrat. Každý se už někdy ocitl před rozhodováním, zda koukat spíše na cenu, nebo na jiné parametry. Jak je možné, že jedna sekačka je drahá a druhá za poloviční cenu? Platí i u zahradní techniky, že platíte za cenu? Trochu možná ano, ale pokud si koupíte značkové zboží, vždy si můžete být jistí, že k němu dostanete i rychlý a kvalitní servis. Zboží si navíc z obchodu vždy odvážíte seřízené a připravené na provoz. U značkových stojů, jako je například Husqvarna, se díky její dlouholeté tradici můžete spolehnout, že vše bude v té nejvyšší možné kvalitě. Sekačka vám půjde snadno nastartovat a její skelet nebude z levného plastu, který nic nevydrží.

Husqvarna

Značka, která se nemusí nikomu dlouze představovat. Společnost Husqvarna se zabývá výrobou venkovního a zahradního nářadí. Byla založena v roce 1689 ve Švédsku, a je tak jednou z nejstarších průmyslových firem na světě. Na našem trhu působí od roku 1992 a od té doby se již stala synonymem kvality. Na českém trhu Husqvarna zákazníkům nabízí celou řadu výrobků pro práci na zahradě, od vyžínačů, neboli strunových sekaček, přes klasické sekačky, až po robotické sekačky. Ke každému výrobku navíc máte nárok na pravidelné servisní kompletní prohlídky, díky kterým se životnost stroje prodlouží.