Dokonalé řešení pro ochranu i oživení dřeva

Pro dlouhodobou ochranu a udržení krásného vzhledu dřevěných povrchů je třeba vhodně vybrat správný typ nátěru. Současný trh nabízí mnoho materiálů, které pracují na různých bázích. Vynikajícím a téměř všestranným řešením jsou OSMO přírodní nátěry. Jejich velkou předností je základní schopnost pronikat až hluboko do pórů a chránit tak dřevo zevnitř i zvenčí zároveň. Tím, že kombinace olejů a vosků prostupuje dřevem, nevytváří uzavřenou vrstvu pouze na povrchu. Ani při zvýšeném namáhání vlhkostí nebo pohybem ochranná vrstva neoprýskává a neloupe se. Stává se kompaktní součástí dřeva.

OSMO nátěry

– okamžitě oživují barvy

– dlouhodobě působí zevnitř i zvenčí dřeva

– zvyšují odolnost vůči vlhkosti

– jsou vhodné pro práci v interiéru i venku

Práce s přírodními nátěry je velmi jednoduchá a přináší i minimální následnou údržbu. Se skutečně dlouhodobým efektem chrání i frekventovaně namáhané dřevěné plovoucí podlahy. Jejich užití je vhodné i pro plochy vystavené změnám počasí, teplot a vysoké vlhkosti venku. Oleje a vosky odpuzují vodu, která dále neulpívá na povrchu. Dřevo je tak chráněno aktivně.

Vosky a oleje také s okamžitou účinností oživují původní barvy. Dále je pak chrání vůči UV záření a dalším negativním vlivům. Výsledek práce s OSMO nátěry je hned viditelný. Pro renovaci podlah je vynikajícím pomocníkem.

 

Podlahy České Budějovice

Profesionální firma Ing. Jana Bukáčka je kdykoli k dispozici pro klienty z regionu Českých Budějovic, ale samozřejmě i z jeho okolí. Na základě svých letitých zkušeností vám vždy s jistotou doporučí vhodný postup i nátěrový materiál pro ošetření jakéhokoli dřevěného povrchu. Podlahy Bukáček jsou samozřejmě schopni kdykoli převzít realizaci renovace podlah za vás.