Existuje v Praze moderní a přesto levné bydlení? Hledali jsme za vás!

Hledáte bydlení v Praze ať už z pracovních důvodů, osobních důvodů nebo jen proto, že máte rádi velkoměstský styl života? Dobrá zpráva je, že v současnosti je nabídka bydlení v našem hlavním městě opravdu velká. Právě nyní se pracuje na několika developerských projektech po celém území Prahy, některé byly nedávno dokončeny, jiné budou brzy hotové. Horší zprávou je, že mnohé byty v nových projektech jsou finančně jen těžko dostupné. Dají se najít byty v nových developerských projektech, které budou moderní, ale přitom levné?

Našli jsme na Praze 3

Najít moderní a přitom levné bydlení v Praze není vůbec jednoduchý úkol. To ovšem neznamená, že se takové bydlení nedá najít. I na pražském trhu lze najít nově vznikající developerské projekty, které nabízí prodej levných bytů v Praze. Přitom se jedná o uznávané projekty nejen u veřejnosti, ale také u odborníků. Jeden takový jsme našli na Praze 3, konkrétně v části Vackov.

domtech.cz_navackove_cz_01

Developerský projekt s příhodným názvem Na Vackově

Naší pozornost upoutala rezidence Na Vackově. Tento developerský projekt je komplexem tří bytových domů, umístěných kolem ulice Olgy Havlové na Praze 3 v části Vackov. Celkem v rámci tohoto projektu vzniká 202 nových bytových jednotek. Lokalita Prahy 3 je mezi zájemci o bydlení v Praze v posledních letech velmi oblíbená. Jedná se o lokalitu v blízkosti centra Prahy, s kompletní občanskou vybaveností, kde ovšem nechybí velké množství zelených ploch. Podrobné informace a aktuality o Praze 3 najdete na oficiálních stránkách městské části.

domtech.cz_navackove_cz_02

Ideální pro rodinné bydlení

Bytové jednotky v projektu Na Vackově jsou nabízeny v různých dispozicích. Od skromnějších 1+kk vhodných pro jednotlivce až po prostorná 4+kk zaměřených pro rodiny. Celý projekt je ovšem plánován a stavěn s důrazem na rodinné bydlení. K tomu je přizpůsobeno i vnitřní rozložení interiéru každého bytu. Propojení komfortu, moderního vzhledu a maximální efektivity využití interiéru je patrné doslova na každém kroku. Proto je moderní bydlení na Praze 3 v projektu Na Vackově velmi žá