Hledáte to pravé gastro zařízení pro vaši provozovnu?

Vlastníte restauraci, kavárnu, nebo pizzerii, a potřebujete ji vybavit moderním a cenově dostupným vybavením? Můžete vybírat z pestré škály gastro zařízení od tuzemských i zahraničních výrobců. Za plnou i sníženou bazarovou cenu, nebo na splátky. Záruka a servis jsou samozřejmostí.

E-shop a gastro bazar

Vyberte si vybavení pro svůj provoz. Chladící a mrazící zařízení, fritézy, grily, hranolkovače, vařiče, konvektomaty, kráječe, kuchyňské vybavení, sporáky, kuchyňské roboty, nábytek, váhy, prostředky na údržbu a hygienu. Vše na jednom místě s možností nákupu za sníženou cenu. Gastro bazar nabízí ke koupi veškeré zmíněné zařízení za sníženou cenu, ale zároveň ve vysoké kvalitě a s doložením původu, což ocení zvláště podnikatelé začátečníci, kteří nemohou do začátku investovat do vybavení příliš a zároveň se obávají kratší životnosti. V bazaru můžete najít i automaty na vodu, umyvadla na WC, registrační pokladny a jiné nezbytnosti. Pokud naopak sháníte modernější zařízení a potřebujete se zbavit toho starého, můžete je prodat do bazaru, který provozuje i výkup staršího gastro zařízení.

Zařízení pro všechny typy provozů

Ať už si potřebujete vybavit moderním gastro zařízením svoji kavárnu, pizzerii, bistro, zmrzlinářský vůz, cukrárnu, pekařství, rychlé občerstvení, řeznictví, bubble tea bar, či klasický bar a klasickou restauraci s výčepem, nemusíte se obávat, že si nevyberete a nebudete si vědět rady s používáním přístrojů a s údržbou. Ke každému zařízení z e-shopu i z bazaru dostanete podrobný návod k obsluze a materiál vhodný k vlastní instalaci. Vše, co pro svůj podnik potřebujete, najdete na jednom místě. Vybavíte si bar i kuchyň, zhotovíte si menu pro zákazníky, nakoupíte porcelánové nádobí, zajistíte prostředky na úklid a hygienu. Kromě bazarového zboží je dostupné i akční nepoužité zboží se slevou až 10 %. Nemusíte se zruinovat, abyste si mohli dovolit kvalitní gastro zařízení.