Horké tipy pro dokonalé bydlení na Biano

Zdroj: https://www.biano.cz/inspirace/151937-hodkovicky?filtr=169

Plánujete společnou domácnost a nevíte si rady se zařízením bytu anebo prostě jen chcete dopřát svému bydlení novou šťávu? Není lehké sladit všechny náležitosti domácnosti. Jaký vybrat nábytek, sedací soupravu, tapety anebo lampy? Není divu, že se spousta rodin obrací pro radu k designérovi.

Vaše fantazie dostane jasný rozměr

Existuje však ještě jedna možnost inspirace. Vaše fantazie se obohatí na webu o bydlení, kde najdete více než 60 000 fotek interiérů a exteriérů, které jsou vytvořeny českými designéry. Web Biano obsahuje na 400 000 produktů z nejrůznějších e-shopů. Pokud si nevíte rady s moderními trendy a zároveň toužíte po praktické domácnosti, mrkněte na osvěžující inspirace!

Obývací pokoj jako symbol pohodlí

V obývacím pokoji tráví rodina snad nejvíce času. Relaxuje, povídá si anebo sleduje televizi. Na sedací soupravě probíhají chvíle odpočinku, proto musí být pohodlná a také dostatečně velká. České rodiny si oblíbily rohové sedací soupravy s možností rozkládání. Není divu, vždyť nabízejí místo pro větší počet osob, příležitostnou možnost spaní a úložný prostor. Pracovna se neobejde bez pohovky či křesla. Právě zde relaxujeme, čteme knihu anebo si vychutnáváme šálek kávy. Dnešní možnosti vybavení domácnosti jsou neomezené, sáhněte po osvěžující inspiraci na webu Biano.

biano1

Zdroj: https://www.biano.cz/inspirace/88089-kuchyne-inspirace?filtr=169

Vytvořte si pravé teplo domova

Mezi atraktivní dekorace stěn patří tapety. Nejenže ochrání zdi bytu před poškozením a pošpiněním, ale zároveň jim dodají eleganci. Tapety zpestří dětský pokoj, ponuré stěny chodby a rozzáří zdi obývacího pokoje. Velmi oblíbené jsou fototapety, které se snadno aplikují a pyšní se nejrůznějšími pohodovými motivy. Tyto dekorace lze umístit do ložnice místo obrazu. Pokud sladíte tapetu s povlečením, rozehraje se ve vaší ložnici velkolepá hra barev. Nemáte dostatek fantazie pro vytvoření moderně zařízeného domova? Podívejte se na web Biano. Inspirujte se fotografiemi interiérů a exteriérů vytvořených od českých designérů a bydlete stylově!