Krepové povlečení pro pohodlný spánek a stylovou ložnici

Výměna povlečení je běžnou rutinou v každé spořádané domácnosti. Jenže co dělat, když vás přestanou bavit obyčejné bavlněné varianty? Zvolte krepový efekt. Ložní prádlo z tohoto materiálu má mnoho výhod, které je dobré vyzkoušet.

Jedinečný krepový efekt

Krepové povlečení je vyrobeno z bavlněného vlákna. Speciální metodou je vytvořen krepový efekt, který je krásně měkký, prodyšný a působí příjemně. Široká nabídka designů uspokojí i náročné uživatele, kterým záleží na stylově upravené ložnici. Díky jemnému zvlněnému efektu vypadá každý vzor ještě více zajímavě než u rovného povlečení. Snadno tak dosáhnete jedinečného designu, za který by se nemuseli stydět ani v katalogu o bydlení.

Žádné žehlení a jednoduchá údržba

Velkou výhodou je fakt, že krepové povlečení české výroby není nutné žehlit. Vysoce kvalitní provedení je odolné proti častému praní, snadno schne a díky zvlněnému efektu je žehlení přímo nežádoucí. Ve výsledku ušetříte mnohem více času a dosáhnete možná i lepší vzhledového efektu než při použití jiného typu povlečení. Ložní prádlo si zachová svůj tvar, barvu a nezaměnitelný styl skutečně i po více vypráních a vlastnosti zůstávají stále stejné.

6106-krepove-povleceni-janis-azurova

Příjemné usínání

Jemnost a příjemná měkkost dělá z tohoto typu bavlněného povlečení skvělý zážitek, který pozvedne kvalitu vašeho spánku. Bavlna je vysoce kvalitní a prodyšný materiál, který pokožce dovoluje dýchat, ale zároveň má značné termoregulační vlastnosti a pomáhá udržovat teplo. Jedná se o materiál, který je vhodný pro osoby s citlivou pokožkou nebo lidi, kteří trpí alergiemi na umělá vlákna.

Vhodné na léto i na zimu

Díky všem těmto vlastnostem je i levné krepové povlečení ideální do každého ročního období. Hodí se pro teplé letní měsíce, kdy potřebujeme hlavně prodyšný a jemný materiál. Nabízí i příjemné zahřátí v zimě.