Originální kuchyně? Jednoznačně sektorová!

Cenově dostupná, a i přesto ergonomická a designově zajímavá kuchyně? Jednoznačně sektorová! Tu si postavíte jako stavebnici!

Sektorové kuchyně se mezi uživateli těší velké oblibě. A není se ani čemu divit. Obzvláště v panelácích a bytových domech v podstatě představují ideální řešení. Jak z cenového, tak i ergonomického hlediska. Za splnění jediné podmínky – zvolíte-li vhodného dodavatele.

Prvotřídně řemeslně zpracovaná a neošizená

Cenově dostupná a k tomu kvalitní je například sektorová kuchyň Gabon. Vyrobená z těch nejkvalitnějších a především odolných materiálů přímo ovlivňujících její životnost. Zkrátka prvotřídně řemeslně zpracovaná a neošizená.

Staňte se vlastním interiérovým návrhářem

Další výhodou sektorové kuchyně je, že si ji můžete sami nakonfigurovat. Vybrat si kuchyňskou linku i kuchyňské skříňky. A ty seskládat jako stavebnici. Z toho důvodu se sektorová kuchyně vejde v podstatě do jakéhokoliv interiéru. Malého i atypického.

Vycházejte z prostorových možností

Při návrhu vlastní sektorové kuchyně je třeba vycházet z prostorových možností místnosti, v níž se má nacházet. Tu si proto dobře přeměřte. V potaz však berte i umístění elektrických a vodovodních přípojek. Stejně jako ledničky, myčky a dalších prostorově náročnějších elektrospotřebičů.

Buďte svým vlastním návrhářem

Svou kuchyni snů si pak namalujte. Zaměřte se na dostatečné množství skříněk a dalších úložných prostor. Uvědomte si, že každý talířek, hrneček a elektrospotřebič bude muset mít ve vaší nové kuchyni své místo. A být v určité vzdálenosti od sebe. Vyhlášení šéfkuchaři tvrdí, že od veškerých nezbytností, bez nichž se při vaření neobejdete, by vás neměla dělit vzdálenost delší, než jsou tři kroky. Při vaření často jde o čas a i jeden krok se počítá.

Nevšední a zajímavá

Další výhodou sektorových kuchyní je jejich originalita. Výsledkem vašeho návrhu totiž může být po designové stránce naprosto unikátní kuchyň, kterou u souseda nenajdete. Nevšední a zajímavá. Zkrátka jen a jen vaše.