Pronajměte si vlastní sklad v Brně

Sháníte skladové prostory kvůli stěhování nebo pro krátkodobé či dlouhodobé uložení věcí a nevíte na koho se obrátit? Čisté a bezpečné sklady pro domácnosti i podnikatele se někdy hledají velmi obtížně, zvlášť když nemáte moc času na prohlídky různých skladů, které nesplňují vaše představy. Většinou jsou špinavé a umístěné na odlehlém místě bez možnosti jakéhokoliv zabezpečení, a tak jsou bohužel přístupné pro zloděje a nezvané návštěvníky.

Levný pronájem skladu v Brně

Pokud hledáte pronájem skladu za rozumnou cenu a potřebujete jej co nejdříve, využijte možnosti na pronájem skladů Brno, je k dispozici nonstop 24 hodin denně po celý rok. Sklad, ke kterému budete mít přístup pouze vy, si můžete pronajmout na jeden měsíc nebo dlouhodobě na jeden rok, kdy zaplatíte pouze pronájem za 11 měsíců, a to se vyplatí. Všechny skladovací prostory mají ve výbavě vnitřní i venkovní osvětlení s čidlem pohybu v ceně nájmu. Bezpečnostní přístupový kód obdržíte při uzavření smlouvy a zajistí vám nepřetržitý vstup do areálu, rovněž obdržíte osobní visací zámek. Objekt je zabezpečen plotem a opatřen kamerovým systémem, v noci je kontrolován bezpečnostní službou. Vaše věci tak budou v naprostém bezpečí!

Jak fungují skladovací kontejnery?

Jedinečné skladovací prostory Diskont Depot nabízí dvě velikosti skladu za skvělé ceny, během doby pronájmu si můžete skladovací kontejnery měnit podle toho, jakou velikost zrovna potřebujete, proto je služba tak efektivní. Zaplatíte jen za to, co opravdu využijete. V případě zájmu není problém nainstalování elektrické přípojky, náklady za energii se fakturují podle skutečného odběru. Ke složení a naložení palet a jiných těžkých předmětů si lze pronajmout vysokozdvižný vozík s obsluhou. Pronajměte si sklad online, telefonicky, e-mailem či osobně, je to opravdu jednoduché a rychlé.