Schody, které Vás bezpečně přivedou až na práh domu

Rekonstrukce rodinného domu zahrnuje spoustu starostí a povinností. Styl nového kabátu by výrazně narušovalo staré a nevzhledné exteriérové schodiště, které si po desítkách let zaslouží výměnu. Při výběru atraktivního řešení byste měli klást důraz především na bezpečnost, neboť v zimním období je povrch pokrytý sněhem a námrazou. Abyste předcházeli nebezpečným pádům, měli byste sáhnout po protiskluzové variantě. V následujících řádcích vám prozradíme, jak vybrat venkovní schodiště.

Design venkovního schodiště by neměl snižovat estetickou hodnotu rodinného domu, ba naopak by mu měl vtisknout punc originality a ojedinělosti. Venkovní schodiště by mělo splňovat následující vlastnosti – funkčnost, praktičnost, bezpečnost a estetičnost.

Betonové venkovní schody PRESBETON

Ve světě bydlení se velké popularitě těší ryze česká společnost PRESBETON, která má ve svém produktovém portfoliu rozmanité schodišťové prvky. Přestože nachází uplatnění především u vstupů do rodinných a bytových domů, neztrácí svůj význam ani při realizaci vstupů na terasy či k překonání příkrých svahů na zahradě.

Schodišťové prvky můžete elegantně doplnit dalšími materiály. Působivé je kovové zábradlí, neboť kov v kombinaci s betonem je symbolem nadčasovosti a minimalismu. A bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava. Betonové venkovní schodiště se vyznačuje dlouhou životností a vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám.

Pakliže máte specifické požadavky na exteriérové schodiště, doporučujeme obrátit se na společnost PRESBETON. Ke svým klientům přistupuje individuálně a snaží se navrhnout optimální koncept venkovního schodiště. Samozřejmě, do celkového návrhu promítne vaše požadavky a základní představu. Jakmile odsouhlasíte předběžnou cenovou nabídku, odborníci se mohou pustit do realizace venkovního schodiště.