Vyberte si krásné originální doplňky do bytu

Krása jakéhokoli interiéru nespočívá pouze v pestrobarevné malbě stěn, krásných podlahách a dokonalém nábytku. Velmi důležitou roli hrají zejména nejrůznější originální doplňky do bytu, které dokážou dát prostoru dokonalý domácký ráz a útulnost. Jestliže momentálně sháníte zajímavé vychytávky do vaší domácnosti, určitě bystě měli vsadit na předměty, jež jsou jednak vkusné a jednak dokonale funkční. V eshopu Different.cz, na jehož nabídku se zaměříme v následujících řádcích, si jistě vyberete.

Hezké věci do každé místnosti

Nabídka zmiňovaného eshopu se nesoustředí pouze na věci určené do obývacího pokoje, jako je tomu u mnohých jiných. K dispozici jsou originální bytové doplňky do kterékoli místnosti vašeho interiéru. Vaši koupelnu mohou rozzářit pestrobarevné ručníky a osušky. Vybírat si budete moci ale i z oblečení do domácnosti, jako například pohodlná trička, kalhoty anebo ponča či jiné oděvy pro příjemné chvilky s rodinou a přáteli. Za zmínku určitě stojí i funkční a stylově jedinečné vybavení do kuchyně jako kupříkladu plechovky, zátky a nejrůznější stojany. Zapomenout nemůžeme ani na skvělý hrnek KeepCup.

Inovativní ekologický hrnek KeepCup

Dát si výbornou kávu z vlastního hrníčku představuje pro mnohé z nás jakousi samozřejmost. Pokud si kávu nebo jiný nápoj nalijete do klasického porcelánového hrnku, velmi brzy vám vychladne, a také bude hrozit, že se porcelán nevydrží pád na tvrdší povrch. Tekutina se navíc vylije. Moderní a designově jedinečné hrnky KeepCupdokážou bez problémů udržet nápoje horké o 30 minut déle, než je tomu jiných materiálů. Jsou vyrobeny v souladu s přírodou z polypropylenu bez BPA a silikonu použitého na doplňky. Výhodné je i to, že silikonová zátka důmyslně uzavře vnitřek hrnku a nápoj se při jeho převrhnutí nevylije. Vzhledově se z těchto hrnků stal fenomén. Důkazem budiž i mnohé fotografie na sociálních sítích. Je tak jen na vás samotných, jakou barvu a velikost upřednostníte…