Se sněhovou frézou Honda se už sněhové nadílky nemusíte děsit

Věčné odklízení sněhu lopatou už vám po pár dnech sněžení leze na nervy? Zbytečně strávíte neustálým udržování chodníku a příjezdové cesty desítky minut denně? Pak je na čase zamyslet se nad efektivnějším způsobem, obzvláště, bydlíte-li na horách či jinde, kde bývá sněhu každou zimu požehnaně.

Se sněžnou frézou se tolik nezapotíte

Skvělým pomocníkem pro každého, kdo si chce v zimě usnadnit život, se stala sněhová fréza. Komu by se chtělo vždy ráno před prací zbytečně zapotit, než vyrazí na cestu, když existuje fréza na sníh? Ta sice nepracuje úplně za vás, ale celý proces se zrychlí a zjednoduší. Nebudou vás bolet záda a nepřijedete do práce pozdě pokaždé, když nasněží.

2063-snow-hss970-ts-00222

Vybíráme frézu na sníh

Otázkou zůstává, kde sněžnou frézu koupit a jaká bude ta pravá. Zvažte především nároky na její provoz a vaše finanční možnosti. Svou roli hraje plocha, kterou s ní budete udržovat, sněhová situace v místě vašeho bydliště, a to, zda je pozemek ve svahu nebo v rovině. Ať už odpovíte jakkoliv, určitě si vyberete z nabídky čtyřtaktních sněhových fréz značky Honda. Ta vyrábí mnoho typů do velmi náročných i méně náročných podmínek.

Pásové profi frézy

Potřebujete výkonnou benzínovou frézu? Vybírejte ze sekce pásových sněhových fréz. Hodí se do svažitého terénu a do horských lokalit mnohem více než frézy kolové. Pásy jsou pružné, takže do sněhu nezapadají, ani když je ho více. Fréza funguje jak v čerstvém „prašanu“, tak na uježděném nebo mokrém a těžkém sněhu. Výšku odebírané sněhové vrstvy si nastavujete podle momentální potřeby.

Kolová fréza do méně náročných podmínek

Do nižších nadmořských výšek i pro menší pozemek bude pravděpodobně postačovat kolová sněhová fréza. Je to jednoduchá motorová fréza a k nejoblíbenějším modelům tohoto typu patří Honda HS550, která během chvíle vymete „chodníček“ o šíři půl metru. Použití všech fréz od Hondy je pohodlné i pro méně fyzicky zdatné jedince. Zároveň se nepoškodí povrch komunikace, což je určitě také důležitá informace.