Veřejný prostor se mění – jak vypadá ten váš?

I ty nejmenší obce dnes investují do veřejného prostoru. Stará, pro děti nebezpečná dětská hřiště, se mění na herny pod širým nebem. Přibývají prostory pro dospělé s veřejným mobiliářem pro sport i odpočinek. Vylepšete i svoji čtvrť či obec.

Stará dětská hřiště už dávno nestačí. Zmodernizujte i to vaše

Naprostou samozřejmostí je dnes bezpečné dětské hřiště, kde se minimalizuje riziko úrazu dětí a současně děti baví. Dětská hřiště Berliner Seilfabrik patří mezi to nejlepší, co je dnes k vidění. Vyrábí se z odolných a recyklovaných materiálů s důrazem na bezpečnost pro děti i co nejmenší negativní vliv na životní prostředí. Hrací prvky pro veřejný prostor se nabízí v mnoha zajímavých sériích. Jde o různé tematické a multifunkční prvky, které rozvíjí dětskou motoriku i fantasii, pomáhají dětem s navazováním nových přátelství a jsou ideální formou trávení volného času pohybem.

Veřejný prostor však není už jen pro děti

Stále více obcí myslí i na teenagery či dospělé. Lanové šplhací prvky, sportovní multifunkční arény, skate parky či prostory pro parkour, šplhací skály a umělé horolezecké stěny i venkovní fitness a sportovní hřiště – to vše mění veřejný prostor k lepšímu. Obyvatelé mají možnost sportovat na čerstvém vzduchu a obvykle zcela zdarma. Takto vyspělý veřejný prostor pomáhá městům, obcím, ale i různým institucím budovat HAGS Praha.

Nezapomeňte ani na městský mobiliář

Lavičky, dnes často lavičky se stolky, dělají z venkovního prostoru místo pro odpočinek i hru. Různé klubovny a jiné uzavřené prostory se mohou stát zbytečnými. Dostaňte lidi ven. Ať již si s sebou vezmou šachy či jiné stolní hry, nebo si vyrazí na sluníčko s oblíbenou antistresovou omalovánkou. Kvalitní městský mobiliář je bezúdržbový, nebo vyžaduje minimální údržbu, je ergonomický, modulární a samozřejmě designově odpovídající prostředí, kde bude osazen. HAGS Praha vám pomůže i s jeho výběrem.