Kvalitní osvětlení od projektu až po realizaci

Toužíte doma po změně? Nemusíte začínat hned s náročnou přestavbou. Zkuste udělat malou-velkou změnu tím, že vyměníte vaše osvětlení. Malou proto, že jde o poměrně nenáročnou změnu a to jak na čas, tak na realizaci. No a velkou proto, že nová luxusní svítidla dovedou zcela změnit prostor a váš interiér. Zkuste doma nasvítit obrazy, podívat se na nové lustry do obýváku, promyslet, jak třeba po pokoji rozmístit stojací lampy a vytvořit tak útulné zákoutí. Se světlem se dá pracovat více, než si myslíte. Když do akce navíc zapojíte krásná svítidla, během chvilky máte zcela nový interiér.

Když skončíte s obývacím pokojem, vrhněte se na kuchyň. Ani tam vám už nemusí viset nemoderní rustikální svítidlo. Zkuste jednoduchou linku zkombinovat s masivním lustrem. Ano, lustry do kuchyně patří, a to i ty, o kterých jste si dříve třeba mysleli, že jsou určené jen pro obývací pokoj. Zaexperimentovat lze i v ložnice. Lustry do ložnice vnesou noblesu a zcela jinou atmosféru. Pokud si rádi hrajete se změnou barev svého povlečení, volte průhledné skleněná svítidla, která se hodí zcela ke všemu. Nebo dolaďte barvu svítidel s barvou ložnicového nábytku. Úchvatně vypadají například červeně lakované dveře vestavěné šatní skříně s červenými svítidly. Není pravda, že v ložnici musí být jen uklidňující barvy, právě naopak. Zkuste světlem a barvami přinést do ložnice špetku energie a vášně.

Luxusní osvětlení Kolarz

Aby se váš interiér změnil díky osvětlení skutečně výrazně a k lepšímu, sáhněte po luxusních svítidlech rakouské společnosti Kolarz Group. Svítidla a osvětlení značky z výrobních závodů v Rakousku a Itálii do České republiky a na Slovensko dováží Kolarz-Kaal Prague. Firma vám kromě zajištění sortimentu společnosti Kolarz nabídne i profesionální projektové služby v oblasti osvětlení. V současné době nabízí značka Kolarz zhruba 3500 různých modelů osvětlení a svítidel.