Nechte starost o nemovitost na odbornících

Máte velký dům či firmu v obrovském areálu a nestíháte se o nemovitost starat? Nechte to na odbornících, kteří vám uklidí, posečou zahradu, zbaví interiér krys a celkově zajistí vaši budovu nebo objekt. Je zbytečné si najímat zvláštní firmu na úklid interiéru, další na posekání zahrady a třetí na umývání oken.

Firemní areál či budova, ve které sídlí vaše společnost, vyžaduje náročnou údržbu. Je potřeba řešit úklid kanceláří, umývat okna, sekat zahradu, v zimě odhrnovat sníh. Samozřejmě se nabízí možnost najmout si na to speciálního zaměstnance, ale není to příliš efektivní řešení. Je totiž potřeba počítat s tím, že mu budete muset nakoupit všechno potřebné vybavení – sekačku na trávu, hrábě nebo čisticí prostředky.

Firma si ve srovnání s tím všechno zařídí. Přiveze si výbavu a na rozdíl od zaměstnance vám bude k dispozici kdykoliv, třeba i o víkendu. U kladenské společnosti HONDL GLOBAL SERVICES to tak funguje. Jak napovídá název, zaměřuje se na komplexní služby v oblasti péče o nemovitosti.

Úklid, ostraha i údržba zeleně

Firma s více než 15letými zkušenostmi se stará o nemovitosti zvenku i zevnitř. Provádí pravidelné úklidové práce i velkolepé čištění s využitím špičkových technologií, mezi něž patří například systém PuraQleen pro čištění prosklených ploch, fasád a fotovoltaických panelů. Ročně je pomocí této technologie umyto více než 500 000 mskleněných ploch.

Udržuje zeleň (zalívání, hnojení a další péče), s využitím speciální úklidové techniky umí čistit také komunikace, veřejné plochy a fasády, odstraňovat graffiti a mechanicky sbírat nečistoty. Zajišťuje deratizaci, opravuje běžné drobnosti (malířské, zednické, zámečnické, sklenářské a jiné práce) a do jejich pole působnosti patří rovněž ostraha objektů. Instalují kamerové systémy, zajišťují evidenci osob a vozidel.

Firma HONDL GLOBAL SERVICES, a.s. má zkušenosti s takovými klienty, jako jsou například Pražský hrad, Audi, Národní divadlo, Divadlo J. K. Tyla, Škoda či PPL. Působí po celé České republice a osud jejich zákazníků jí rozhodně není lhostejný. Tím je v dnešní době docela unikátní.

A co vy? Nechcete se zbavit zbytečných starostí o nemovitost a odložit je na bedra někoho jiného?