O jaké místo v Praze je největší zájem?

Jen jedna z lokalit v sobě spojuje několik největších výhod bydlení v hlavním městě a právě díky tomu se stává nejžádanější mezi rodinami s dětmi, mladými páry i singles, kteří touží po spokojeném bydlení v Praze. Která to je a o jaké bydlení se vedou boje?

Praha 9 boduje!

Nejpopulárnější lokalitou současné doby je městská část Praha 9. Proč? Praha 9 se nachází nedaleko centra města, nabízí perfektní dopravní obslužnost. Snadno a rychle se odsud dostanete do centra i mimo Prahu. Výhodou Prahy 9 je její těsné propojení s přírodou. Velkou výhodou je atraktivní prostředí s historickými prvky a existence kvalitních škol a školek. Praha 9 je bezpečná městská část, která nabízí spokojené bydlení. V současné době je zájem o bydlení Praha 9 v rámci 2 projektů:

Projekt Čakovice

Obytný soubor Čakovice – Na ploše mezi Mratínským potokem, hřbitovem, Schoellerovou a Bělomlýnskou ulicí byly postaveny bytové domy, které nabízí byty o dispozicích 1+kk až po 4+kk. Byty mají moderně řešené prostory a ke každému patří balkon či terasa. Přízemní byty mají zahrádky. Díky atraktivní poloze nabízí spojení s přírodou a současně perfektní spojení s městem.

domtech.cz_sekyragroup_cz_01

Projekt Zámecký Dvůr

Druhým projektem je Zámecký Dvůr, v rámci kterého vyrostly novostavby v Praze v blízkosti Vinořského zámku a parku. Budoucí rezidenti si budou užívat neobvyklé spojení moderního stylu a historie.

domtech.cz_sekyragroup_cz_02

Oba projekty realizuje developerská společnost Sekyra Group, a.s.

Kromě Prahy 9 je stabilně vysoký zájem o nové byty Praha 4. V současné době se ale žádné nové projekty v této lokalitě nenachází. Není ale třeba věšet hlavu, protože hned v těsné blízkosti – tedy na Praze 12 – brzy vyrostou dva nové projekty: Tandem Modřany a BelariePark II, které nabídnou luxusní bydlení pro rodiny s dětmi, mladé páry i singles.

Vyřešte si hypotéku!

O nové byty v Praze je stabilně vysoký zájem. Jestliže se budete chtít do Prahy přestěhovat, příliš dlouho neotálejte s vyřizováním hypotéky. Zjistěte si, jaké možnosti máte. V zařizování hypotečního úvěru vám pomůže tento článek. Najdete v něm praktické rady, čeho se při vyřizování úvěru vyvarovat.