WPC terasy mají ojedinělé kouzlo

Pod zkratkou WPC se skrývá kompozitní matriál, který nachází uplatnění při realizaci venkovních teras. Vyznačuje se vysokou odolností vůči nepřízni počasí a chlóru. Slibuje barevnou stálost, dlouhou životnost a neopakovatelné vlastnosti, které nadmíru uspokojí i milovníky tradičního dřeva. V následujících řádcích se na WPC terasy podíváme podrobněji.

Každoročně se věnovat zušlechťování dřevěné terasy je pro časově vytížené jedince otravné. Z tohoto důvodu se do popředí prodírají bezúdržbové materiály, mezi které patří také WPC kombinující vlastnosti dřeva a plastu. Vykouzlíte si na zahradě atraktivní terasu, která bude vybízet ke každodennímu odpočinku a relaxaci.

twinson(1)

Rozhodně byste neměli věřit obecně známému omylu, že veškeré materiály s označením WPC jsou po kvalitativní stránce totožné. Kompozitní terasy od podřadného výrobce, který láká na nízkou pořizovací cenu, se vám odmění krátkou životností a špatnými vlastnostmi. Při výběru byste měli dbát na složení jednotlivých surovin, protože když na začátku sáhnete po kvalitních materiálech, v budoucnosti vás nebudou zatěžovat žádné náklady.

Renomovaná značka je zárukou kvality

Současný trh je doslova přesycen výrobními značkami, které se specializují na realizaci teras. Nicméně ne všechny nabízí nějakou garanci. Z davu vystupuje ryze česká společnost Au-Mex s.r.o., která je proslulá bohatým produktovým portfoliem. Zakládá si na osvědčené technologii, která je výsledkem dlouholetého vývoje odolných směsí.

Společnost Au-Mex s.r.o., která si potrpí na elegantnosti, vedle výše popsaných WPC teras prodává také terasová prkna z exotických či jehličnatých dřevin. Neobrací se zády žádnému zákazníkovi, přičemž vždy se snaží vyhovět, dokonce i nadstandardním požadavkům. V neposlední řadě zajišťuje zákaznický servis.