Kvalita a design jsou klíčem ke správným interiérovým dveřím

Interiérové dveře jsou neopomenutelnou součástí každého domu či bytu a výrazně se podílí na celkovém vzezření interiéru. Jejich výběr se proto nevyplatí odbývat. Důležité je zvolit takové, které budou vyhovovat nejen svým designem, ale i kvalitou zpracování.

Dobrý materiál podmiňuje dlouhou životnost

Na trhu lze dnes narazit na nepřeberné množství značek s různými produkty a vybrat tu pravou není pro laika snadné. Ověřenou volbou jsou dveře Vasco Doors. Své dveře vyrábí ve dvou variantách: z masivního dřeva a s rámem z MDF materiálu (dřevěný materiál s hustší strukturou a lepšími vlastnostmi než dřevotříska). Dveře s masivní výplní najdou uplatnění zejména tam, kde dochází k vysoké mechanické zátěži dveří – typicky ve veřejných zařízeních. Druhá, levnější varianta se pak hodí především v kancelářích nebo domácnostech.

leave-room-825316

Konstrukčně ideální dveře

Když pomineme již výše zmíněný kvalitní materiál, dostaneme se i k dalším konstrukčním výhodám interiérových dveří Vasco Doors. S nimi se například vyhnete často kritizovaným lepeným spojům, které při bližším pohledu působí nepěkně. To umožňuje moderní německá technologie používaná při výrobě. Efektivním způsobem je také zvládnutá nápaditě skrytá ventilační štěrbina, kterou je potřeba zařídit, není-li v místnosti zajištěna přirozená cirkulace vzduchu. S její pomocí se vyhnete nadměrnému soustředění vlhkosti.

Preferujete-li dveře se skleněnými plochami, dočkáte se pouze kvalitního tvrzeného skla ESG, a to ve variantě broušeného čirého či mléčného skla. Dveře si můžete vybrat jednokřídlé nebo dvoukřídlé, otočné či posuvné. Interiérové posuvné dveře skýtají mnoho výhod – vašemu bytu dodají moderní nádech a navíc jsou prostorově úspornější.

Není tedy nad čím přemýšlet. Vybavujete-li svou domácnost či kancelář novými interiérovými dveřmi, s Vasco Doors se můžete spolehnout, že všechny vaše požadavky dopadnou na úrodnou půdu.